Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Medicalaser – Web Sitesi Kullanım Koşulları

www.medicalaser.com.tr web sitesine erişim ve web sitesinin kullanımı (bundan sonra “Medicalaser Web Sitesi”) ve Medicalaser Web Sitesi’nde mevcut bilgi, materyaller, ürünler ve hizmetler bu kullanım koşullarına tabidir (“Web Sitesi Kullanım Koşulları”).

Web Sitesi Kullanım Koşulları zaman zaman güncellenebilir. Güncellenen yeni versiyonlar Medicalaser Web Sitesi’nde yayımlanacaktır ve yayım tarihinden itibaren yürürlüğe girecektir. Medicalaser Web Sitesi’ni kullanırken Web Sitesi Kullanım Koşulları’nın güncellenip güncellenmediğini veya değiştirilip değiştirilmediğini düzenli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir.

Medicalaser Web Sitesi; Medicalaser Ürün ve Hizmetleri hakkında bilgi sağlamaktadır.Bu site Türkiye içinde kullanım için tasarlanmıştır ve Türk kanunlarına tabidir. Medicalaser Medicalaser Web Sitesi’nin başka ülkelerden kullanımından dolayı hiçbir yükümlülük ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Lütfen dikkat: Şifreler üçüncü kişilere verilmemelidir ve yetkisiz erişimden korunmalıdır. Eğer şifrenizin herhangi yetkisiz bir kullanımından haberdar olursanız, derhal Medicalaser’e l bildirimde bulunmalısınız. Şifrelerin uygunsuz kullanımı sonucunda oluşan zarardan dolayı Medicalaser hiçbir yükümlülük ve sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Medicalaser’in Gizlilik Bildirimi ve Politikaları

Medicalaser Web Sitesi’ni kullanırken Medicalaser’e sağlanmış bütün kişisel veriler Medicalaser’in Gizlilik Bildirimi’ne uygun olarak ele alınacaktır. Eğer ASG veya Üye olarak kayıt olur veya oturum açarsanız, buna ilaveten ASG’ler veya Üyeler için olan Gizlilik Politikaları da uygulanır. Eğer Müşteri olarak kayıt olur veya oturum açarsanız, buna ilaveten Müşteriler için olan Gizlilik Politikaları da uygulanır.

Medicalaser Web Sitesi’ni kullanırken Medicalaser’a sağlanmış bütün bilgiler doğru, tam ve güncel olmalıdır. Sağlanan bilgilerin yanlış, eksik veya eski olduğuna inanmamızı gerektiren nedenler var ise, Medicalaser Web Sitesi’ne erişim sınırlandırılabilir veya engellenebilir.

3. Telif Hakkı ve Medicalaser Web Sitesi Materyalleri’nin Kullanımı

Medicalaser Web Sitesi ve Medicalaser Web Sitesi’nde mevcut bulunan materyaller, telif hakları, ticaret ünvanları, “Medicalaser” ismi ve Medicalaser logosu da dahil ticari markaları da kapsayan fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır ve Medicalaser’e aittir veya bu tarz hakların sahiplerinden lisans veya izin alınarak Medicalaser tarafından kullanılmaktadır. Bu tarz fikri mülkiyet haklarıyla korunan materyallere tasarım, plan, görüntü, görünüş, grafikler, fotoğraflar, şekiller, makaleler, hikâyeler ve Medicalaser Web Sitesi’nde mevcut olan diğer materyaller (toplu olarak, “Web Sitesi Materyalleri”) dahildir.

Web Sitesi Materyalleri sadece Medicalaser’in önceden yazılı izni ile çoğaltılabilir, dağıtılabilir, yayımlanabilir veya umuma arz edilebilir. Bu kurala istisna olarak, Web Sitesi Materyalleri’nin üçüncü kişilere ifşa edilmesi durumunda, Materyallerin değiştirilmemiş ve bilginin kaynağı belirtilmiş olması kaydıyla, Medicalaser ASG’lere sadece ASG işlerini yürütmeleri amacıyla kullanmak için Web Sitesi Materyalleri’nin yükleyerek, depolayarak, yazdırarak, kopyalayarak, paylaşarak ve sergileyerek, sınırlı, münhasır olmayan, geri alınabilir yetki vermektedir. Eğer Web Sitesi Materyallerinin kullanımına ilişkin ek sorularınız olursa, lütfen bizimle İletişim Formu aracılığı ile iletişime geçiniz.

Medicalaser Web Sitesi’nin şifre korumalı bölümlerini ASG olarak kullanma hakkı, ASG Sözleşmesi’nin feshi ile Medicalaser’in herhangi ek bir muamelesine ihtiyaç olmaksızın sona erer. Fesih halinde, yazdırılmış veya kopyalanmış materyalleri, kanunen ellerinde bulundurmak zorunda olmadıkça, silmeli veya yok etmelidirler.

4. Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Link verdiğimiz web siteleri Medicalaser’in kontrolünde olmayabilir. Medicalaser, üçüncü parti web siteleri tarafından sağlanan bilgiler ve materyallerden dolayı sorumlu veya yükümlü tutulamaz. Bu tarz web sitelerini kullanmadan ve bu sitelerde veya bu siteler aracılığıyla kişisel veri ya da herhangi bir bilgiyi sunmadan önce, tüm üçüncü parti web sitelerinin gizlilik bildirimlerini okumanızı öneririz.

5. Diğer Web Sitelerinden Medicalaser Web Sitesi’ne Bağlantılar

Üçüncü parti web sitelerinden www.medicalaser.com.tr adresine link eklemeden önce Medicalaser’in yazılı izninin alınması gerekmektedir. Başka sitelerden link sağlamak isterseniz, lütfen bizimle İletişim  Formu aracılığıyla iletişime geçiniz.

6. Sorumluluğun Sınırlandırılması, Garantinin ve Tazminatın Kabul Edilmemesi

Yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde, ne Medicalaser ne de iştirakleri, Medicalaser Web Sitesi’ni veya içeriğini kullanmanız veya ona veya içeriğine erişiminizden, onu veya içeriğini kullanamamanız, ona erişememenizden kaynaklanan veya onunla bağlantılı olan doğrudan, dolaylı veya herhangi bir şekilde oluşan diğer zararlar da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmaksızın; mala gelen zararlardan, kullanım kaybından, iş kaybından, ekonomik kayıptan, veri kaybından veya kar kaybından sorumlu tutulamazlar.

Medicalaser bu Web Sitesi’nde sağlanan bilgi ve materyallerin doğruluğunu sağlamak için makul çabayı gösterecektir. Ancak, Medicalaser bütün bilgi ve materyallerin doğruluğunu garanti edemez ve bu Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir bilgi veya materyalin doğruluğu, bütünlüğü veya orijinalliği hakkında herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmemektedir. Ayrıca Medicalaser,Web Sitesi’nin faaliyetinin kesintisiz veya hatasız olacağını veya bu Web Sitesi’nin virüssüz veya donanım veya yazılıma zararlı olabilecek diğer öğelerden arınmış olduğunu ve Medicalaser Web Sitesi’nin kullanabileceğiniz donanım veya yazılımlarla uyumlu olacağını ve Medicalaser Web Sitesi’nin her zaman veya belirli bir zamanda erişebilir olacağını garanti etmemektedir.

Bu Web Sitesi’nin Kullanım Koşullarını ihlal etmeniz veya bu Web Sitesi’ni kullanmanız nedeniyle doğan tüm sorumluluk veya zarardan Medicalaser’i ve iştiraklerini muaf tutmayı, korumayı ve zararlarını tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.

7. Medicalaser Web Sitesi Kullanım Koşullarının İhlali Nedeniyle Medicalaser Web Sitesi’ne Erişimin Sınırlandırılması veya Engellenmesi

Web Sitesi Kullanım Koşulları ihlal edildiği, özellikle Medicalaser Web Sitesi veya Medicalaser Web Sitesi’nin münferit unsurları amaçlanılan kullanımlarından farklı bir şekilde kullanıldığı takdirde, Medicalaser Web Sitesi’ne erişim sınırlandırılabilir veya engellenebilir.

Medicalaser, Medicalaser Web Sitesi’ni ve içeriğini her zaman ve herhangi bir nedenle kısmen veya tamamen değiştirme, engelleme veya durdurma hakkını saklı tutar.

8. Bölünebilirlik Maddesi

Eğer Web Sitesi Kullanım Koşulları’nın hükümlerinden birisi geçersiz ise veya mahkeme tarafından geçersiz ilan edilir ise, söz konusu durum geri kalan hükümlerin geçerliliğini etkilemeyecektir.

9. Hukukun, Görevin ve Yetkinin Seçimi

Medicalaser Web Sitesi kullanımı ve işbu Web Sitesi Kullanım Kuralları Türk kanunlarına tabidir. Kanunda aksine bir hüküm bulunmadığı takdirde, Türk mahkemeleri, Medicalaser Web Sitesi’nden veya Medicalaser Web Sitesi Kullanma Kuralları’ndan kaynaklanan veya bununla bağlantısı olan tüm uyuşmazlıklarda münhasır görev ve yetkiye sahiptir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Whatsapp Destek
Gönder